Decorah 443, West Union 177

(First-place finishes only)

Girls 8 and under 100 medley relay – 1. Mahraz Murphy, Lilly Richmond, Kylie Cord, Payge Webb, 2:52.65

Mixed 9-10 200 medley relay – 1. Sydney Thompson, Clair Smedsrud, Molly Kuehner, Lauren Luzum, 2:32.63

Boys 11-12 200 medley relay – 1. Ian Giddings, Will Robinson, Cael LaFrentz, Reid Kuehner, 2:32.63

Girls 11-12 200 medley relay – 1. Rebecca Bruening, Clayton Bockoven, Mason Cote, Eli Sassaman, 2:39.86

Boys 15 and over 200 medley relay – 1. Lars Marquardt, Isaac Dixon, AJ Morrow, Christian Johnson, 2:01.90

Girls 8 and under 25 free – 1. P. Webb, 20.24

Boys 9-10 50 free – 1. K. Oftedahl, 35.27

Girls 9-10 50 free – 1. S. Thompson, 32.99

Boys 11-12 50 free – 1. C. LaFrentz, 30.57

Girls 11-12 50 free – 1. A. Bahr, 39.94

Boys 13-14 50 free – 1. M. Cote, 31.74

Boys 15-18 50 free – 1. C. Johnson, 25.36 

Girls 15-18 50 free – 1. K. Folkedahl, 28.47

Boys 9-10 100 IM – 1. W. Cote, 1:35.26

Girls 9-10 100 IM – 1. S. Thompson, 1:22.59

Boys 11-12 100 IM – 1. C. LaFrentz, 1:22.13

Girls 11-12 100 IM – 1. A. Bahr, 1:42.06

Boys 15-18 200 IM – 1. AJ Morrow, 2:23.56

Girls 15-18 200 IM – 1. J. Alberts, 2:49.22

Girls 8 and under 25 butterfly – 1. P. Webb, 25.09

Boys 9-10 50 butterfly – 1. W. Cote, 42.66

Girls 9-10 50 butterfly – 1. L. Luzum, 40.71

Girls 13-14 50 butterfly – 1. J. Alberts, 30.99

Boys 15-18 50 butterfly – 1. AJ Morrow, 27.90

Girls 15-18 50 butterfly – 1. P. Werner, 48.43

Boys 8 and under 25 backstroke 1. R. LaFrentz, 22.79

Girls 8 and under 25 backstroke 1. P. Webb, 24.56

Boys 9-10 50 backstroke – 1. A. Smith, 55.56

Girls 9-10 50 backstroke – 1. C. Smedsrud, 48.08

Boys 11-12 50 backstroke – 1. I. Giddings, 39.10

Boys 13-14 50 backstroke – 1. M. Cote, 37.58

Girls 13-14 50 backstroke – 1. L. Holthaus, 38.62

Boys 15-18 50 backstroke – 1. C. Johnson, 33.71

Girls 15-18 50 backstroke – 1. K. Folkedahl, 35.88

Boys 8 and under 50 free – 1. R. LaFrentz, 40.07

Girls 8 and under 50 free – 1. K. Cord, 45.82

Boys 9-10 100 free – 1. D. Irons, 1:27.66

Girls 9-10 100 free – 1. S. Thompson, 1:10.58

Boys 11-12 100 free – 1. C. LaFrentz, 1:06.91

Girls 13-14 100 free – 1. R. Bruening, 1:14.79

Boys 15-18 100 free – 1. C. Johnson, 57.65

Girls 15-18 100 free – 1. K. Folkedahl, 1:03.84

Boys 8 and under 25 breaststroke – 1. R. LaFrentz, 29.97

Girls 8 and under 25 breaststroke – 1. K. Cord, 31.24

Boys 9-10 50 breaststroke – 1. K. Oftedahl, 47.67

Girls 9-10 50 breaststroke – 1. C. Smedsrud, 46.13

Boys 11-12 50 breaststroke – 1. R. Kuehner, 42.67

Girls 11-12 50 breaststroke – 1. L. Holthaus, 57.70

Boys 13-14 50 breaststroke – 1. M. Redenius, 42.09

Boys 15-18 50 breaststroke – 1. AJ Morrow, 31.04

Girls 15-18 50 breaststroke – 1. L. Johnson, 41.68

Mixed 9-10 200 free relay – 1. G. Carolan, W. Cote, K. Oftedahl, D. Irons, 2:35.53

Mixed 11-12 200 free relay – 1. C. LaFrentz, M. Grimstad, R. Kuehner, I. Giddings, 2:15.72

Mixed 15 and over free relay – 1. AJ Morrow, I. Dixon, L. Marquardt, C. Johnson, 1:43.65